O webinarze
Angular to duży framework do tworzenia aplikacji internetowych klasy enterprise. Ze względu na jego stabilność oraz niezliczoną liczbą wbudowanych funkcjonalności, jest idealnym wyborem dla dużych firm IT (ale nie tylko), które utrzymują wiele zespołów i projektów. Ustandaryzowany "workflow" we wszystkich projektach, zdecydowanie ułatwia ich utrzymanie.
W świecie programowania występuje wiele paradygmatów programowania, np. imperatywny, deklaratywny czy funkcyjny.
Podczas webinaru dowiesz się, co to jest programowanie deklaratywne, jak się go używa oraz tworzy.
POLECANE SZKOLENIE 28-30 czerwca : Angular – kurs podstawowy. Framework aplikacji internetowych SPA
Agenda
Czas lokalny wydarzenia
Wydarzenie odbywa się w Twojej strefie czasowej
Czas lokalny wydarzenia
Mój czas lokalny
Prelegent
- Robert Gurgul JavaScript Trainer & Full Stack DeveloperProgramuję od 2002 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywałem pracując w takich firmach (i instytucjach) jak np: Gemius, Ministerstwo Edukacji Narodowej czy 180HB. Specjalizuję się w aplikacjach typu enterprise.Od roku 2014 prowadzę szkolenia z szeroko pojętego JavaScript'u: Angular, React czy Node.js. Jak dotąd zrealizowałem ich około 300. Nie posługuję się metodami jakie stosują w szkołach czy na uniwersytetach - uważam je za mało skuteczne. Nie pokazuję slajdów i nie wykładam teorii - uczę jej przez praktyczne przykłady.Moje szkolenia mają charakter warsztatowy; są wymagające, angażujące, dają totalnego kopa do działania i niesamowicie przyśpieszają poznawanie nowych technologii. Na szkoleniach duży nacisk kładę na takie zagadnienia jak: architektura aplikacji, reużywalność komponentów, skalowalność a także automatyczne testowanie.

Robert Gurgul
JavaScript Trainer & Full Stack Developer
Programuję od 2002 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywałem pracując w takich firmach (i instytucjach) jak np: Gemius, Ministerstwo Edukacji Narodowej czy 180HB. Specjalizuję się w aplikacjach typu enterprise.Od roku 2014 prowadzę szkolenia z szeroko pojętego JavaScript'u: Angular, React czy Node.js. Jak dotąd zrealizowałem ich około 300.
Nie posługuję się metodami jakie stosują w szkołach czy na uniwersytetach - uważam je za mało skuteczne. Nie pokazuję slajdów i nie wykładam teorii - uczę jej przez praktyczne przykłady.Moje szkolenia mają charakter warsztatowy; są wymagające, angażujące, dają totalnego kopa do działania i niesamowicie przyśpieszają poznawanie nowych technologii.
Na szkoleniach duży nacisk kładę na takie zagadnienia jak: architektura aplikacji, reużywalność komponentów, skalowalność a także automatyczne testowanie.
Koordynator wydarzenia
Jolanta Mieszczyk